اخبار فروشگاه

قیمت منبع تغذیه سوئیچینگ چقدر است؟

قیمت منبع تغذیه سوئیچینگ

قیمت منبع تغذیه سوئیچینگ چقدر است؟ چه فاکتور هایی بر قیمت منبع تغذیه سوئیچینگ موثر است؟

در مطالب قبلی شما را با تفاوت منبع تغذیه سوئیچینگ با تنظیم کننده خطی( Linear) اشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آورید.

04 اکتبر 2021 (گزارش‌های بینش بازار) گزارش جهانی «بازار منبع تغذیه سوئیچینگ» ارزیابی عمیقی از بازار را با برجسته کردن اطلاعات در مورد جنبه‌های مختلف دربرگیرنده محرک‌های جهانی، موانع، فرصت‌ها، تهدیدها و بازارها از جمله روند پیشرفت، تحلیل چشم‌انداز رقابتی و گسترش ارائه می‌کند.

وضعیت مناطق کلیدی این گزارش یک تحلیل عددی جامع از صنعت منبع تغذیه سوئیچینگ است و داده هایی را برای ایجاد استراتژی هایی برای افزایش رشد و موفقیت بازار ارائه می دهد. این گزارش همچنین اندازه بازار، قیمت، درآمد، حاشیه سود و سهم بازار منبع تغذیه سوئیچینگ، ساختار هزینه و نرخ رشد را برای تصمیم‌ گیری تخمین می‌ زند.

قیمت منبع تغذیه سوئیچینگ

قیمت منبع تغذیه سوئیچینگ

منبع تغذیه سوئیچینگ یک دستگاه مدار الکترونیکی متشکل از خازن‌ها، سلف‌ها و سایر اجزای الکتریکی است که در رایانه‌ها، دستگاه‌های صوتی و تصویری، ماشین‌ابزار، سیستم‌های امنیتی و سایر دستگاه‌های الکترونیکی برای کار مداوم دستگاه حتی با تغییر فرکانس به عنوان سوئیچ استفاده می‌شود. چندین دستگاه الکترونیکی مانند کامپیوترها و موتورهای الکتریکی نیاز به منبع تغذیه پایدار دارند.

منبع تغذیه سوئیچینگ این موضوع را حل می کند و به طور موثر از دستگاه در برابر آسیب محافظت می کند که رشد بازار آن را افزایش می دهد.

منبع تغذیه سوئیچینگ نیز در پروژه های مختلف الکترونیکی و چندین کاربرد با مصرف زیاد برق مفید است. منبع تغذیه سوئیچینگ به دلیل وزن سبک و اندازه کوچک در دستگاه های الکترونیکی استفاده می شود. افزایش فوق العاده ای در استفاده از دستگاه های الکترونیکی مشاهده شده است که باعث افزایش رشد بازار می شود.

طبق آمار Statista تا سال 2020، ضریب نفوذ کاربران دستگاه های الکترونیکی تا 22.3 درصد افزایش می یابد. علاوه بر این، افزایش در بازار خودروهای الکتریکی به دلیل آگاهی در مورد مصرف سوخت و مسائل زیست محیطی که از منبع تغذیه حالت سوئیچینگ استفاده می کند، مشاهده شده است. به عنوان مثال: طبق گزارش McKinsey، فروش خودروهای برقی به بیش از دو میلیون دستگاه در سراسر جهان در سال 2018 افزایش یافت.

این مطلب را هم حتما مطالعه کنید
ساختار آداپتور فیبر نوری

افزایش 63 درصدی نسبت به سال گذشته و نرخی اندکی بیشتر از سال های گذشته است. منبع تغذیه سوئیچینگ در دستگاه های الکترونیکی مبتنی بر باتری محبوبیت پیدا می کند که از نظر وزن سبک و اندازه کوچک راحتی و قابلیت حمل را ارائه می دهد. با این حال، پیچیدگی تولید SMPS و وجود نویز الکتریکی بالاتر برای منبع تغذیه سوئیچینگ، عوامل بازدارنده اصلی خواهد بود که مانع رشد بازار در دوره پیش‌بینی ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۷ می‌ شود.

تجزیه و تحلیل منطقه ای بازار جهانی منبع تغذیه سوئیچینگ برای مناطق کلیدی مانند آسیا و اقیانوسیه، آمریکای شمالی، اروپا، آمریکای لاتین و بقیه جهان در نظر گرفته شده است.

آمریکای شمالی به دلیل استفاده بیشتر از دستگاه های باتری دار که نیاز به منبع تغذیه حالت سوئیچینگ دارند، منطقه پیشرو مهم در سراسر جهان است.

در حالی که پیش بینی می شود آسیا پاسیفیک بالاترین نرخ رشد CAGR را در دوره پیش بینی 2020 2027 نشان دهد. فاکتور هایی مانند افزایش مشتریان دستگاه های الکترونیکی مبتنی بر باتری، چشم انداز رشد سودآوری را برای بازار منبع تغذیه سوئیچینگ در سراسر منطقه آسیا و اقیانوسیه ایجاد می کند.

هدف از این مطالعه، بررسی اندازه بازار بخش‌ها و کشورها مختلف در سال‌های اخیر و پیش‌بینی ارزش‌ها برای هشت سال آینده است. این گزارش به گونه ای طراحی شده است که هم جنبه های کمی و هم کیفی صنعت را در هر یک از مناطق و کشورهای درگیر در مطالعه لحاظ کند.

علاوه بر این، این گزارش همچنین اطلاعات دقیقی را در مورد جنبه‌های حیاتی مانند عوامل محرک و چالش‌هایی که رشد آینده بازار را تعیین می‌کنند، ارائه می‌کند.

علاوه بر این، این گزارش باید فرصت‌های موجود در بازارهای خرد را برای سرمایه‌گذاری ذینفعان به همراه تجزیه و تحلیل دقیق چشم‌انداز رقابتی و پیشنهادات محصول بازیگران کلیدی در بر گیرد.

این مطلب را هم حتما مطالعه کنید
قیمت کابل شبکه

استراتژی توسعه بازار جهانی منبع تغذیه سوئیچینگ قبل و بعد از کووید 19، توسط تجزیه و تحلیل استراتژی شرکت، چشم انداز رقابتی، برنامه، نوع، و 20 کشور پیشرو، پتانسیل صنعت جهانی منبع تغذیه سوئیچینگ را پوشش و تجزیه و تحلیل می کند و اطلاعات آماری در مورد پویایی بازار، رشد ارائه می کند.

چالش های اصلی، تجزیه و تحلیل PEST و تجزیه و تحلیل استراتژی ورود به بازار، فرصت ها و پیش بینی ها.

بزرگترین نکته برجسته این گزارش ارائه یک تحلیل استراتژیک از تأثیر کووید 19 به شرکت های فعال در این صنعت است.

در عین حال، این گزارش به تحلیل بازار 20 کشور پیشرو و معرفی پتانسیل بازار این کشورها پرداخته است.

ویژگی های منبع تغذیه سوئیچینگ 12V

منبع تغذیه 12 ولت (یا منبع تغذیه 12 ولت دی سی) یکی از رایج ترین منابع تغذیه است که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی، خروجی 12VDC از یک ورودی 120VAC یا 240VAC با استفاده از ترکیبی از ترانسفورماتورها، دیودها و ترانزیستورها به دست می آید.

منابع تغذیه 12 ولتی می توانند دو نوع باشند: منبع تغذیه تنظیم شده 12 ولت، و منبع تغذیه بدون تنظیم 12 ولت.

سوئیچینگ منبع تغذیه 12VDC  تنظیم شده، که گاهی اوقات به عنوان منبع تغذیه SMPS، سوئیچر، یا منبع تغذیه حالت سوئیچ نامیده می شود، ولتاژ خروجی 12VDC را با استفاده از یک تکنیک پیچیده سوئیچینگ فرکانس بالا که از مدولاسیون عرض پالس و بازخورد استفاده می کند، تنظیم می کند.

منبع تغذیه تنظیم‌ شده سوئیچینگ Acopian همچنین از فیلتر و محافظ گسترده EMI برای کاهش نویز حالت مشترک و دیفرانسیل که به خط و بار منتقل می‌شود، استفاده می‌کند.

جداسازی گالوانیکی استاندارد در سوئیچ‌های 12 VDC ما است و به کاربران اجازه می‌دهد ورودی به خروجی و خروجی به زمین را برای حداکثر تطبیق پذیری داشته باشند. منبع تغذیه تنظیم شده سوئیچینگ Acopian بسیار کارآمد، کوچک و سبک وزن هستند و در هر دو نوع خروجی تنظیم تکی و عریض AC و پیکربندی DC DC موجود هستند. سوئیچ‌های خروجی تنظیم گسترده ما با مشخصات پایین می‌توانند ولتاژ یا جریان تنظیم شوند و به صورت خارجی قابل برنامه‌ ریزی هستند.

این مطلب را هم حتما مطالعه کنید
خرید آداپتور 12 ولت در سال 1401

منبع تغذیه 12VDC  با تنظیم خطی، خروجی را با استفاده از یک مدار تنظیم کننده اتلاف تنظیم می کند. آنها بسیار پایدار هستند، دارای ریپل بسیار کم هستند و فرکانس سوئیچینگ برای تولید EMI ندارند.

ایزولاسیون گالوانیکی در خطی های 12 ولتی ما استاندارد است و به کاربران ما امکان ورودی به خروجی و خروجی جداسازی زمین را برای حداکثر تطبیق پذیری می دهد.

منبع تغذیه تنظیم‌ شده خطی Acopian خروجی‌های تنظیم تکی و عریض AC به DC در دسترس هستند.

منابع تغذیه 12 ولتی تنظیم نشده، منبع تغذیه اصلی با ورودی AC و خروجی 12 ولتی تنظیم نشده هستند. ولتاژ خروجی با ولتاژ ورودی و بار تغییر می کند. این منابع تغذیه ارزان و بسیار قابل اعتماد هستند.

کاربردهای منابع تغذیه 12 VDC:

 • لوازم جانبی کامپیوتر و برنامه های کاربردی شبکه
 • مخابرات و شبکه فیبر نوری
 • ارتباطات صوتی، داده و آنالوگ
 • دانشگاه ها و مراکز آموزشی
 • ابزار دقیق و الکترونیک
 • صنایع برق و برق
 • اکتساب داده ها
 • پزشکی
 • نظامی
 • کنترل موتور

منبع تغذیه تنظیم شده سوئیچینگ 1U 12VDC

 • محافظت از اتصال کوتاه و اضافه بار
 • محافظت در مقابل ولتاژ بیش از حد مجاز
 • بلوک ترمینال ورودی/خروجی قابل اتصال
 • ورودی جهانی (90 265VAC، 49 420HZ، 110 350VDC)
 • تصحیح ضریب توان (PFC)
 • حالت های جریان ثابت و ولتاژ ثابت (مدل های خروجی تنظیم گسترده)
 • قابل برنامه ریزی (Vout، Iout، Vmon، Imon، Vok، فعال کردن) (مدل های خروجی تنظیم گسترده)
 • آنالوگ (0 10VDC)
 • شبکه محلی کابلی
 • RS232
 • یو اس بی
 • موازی (مدل های ولتاژ ثابت) – تا 2880 وات
 • فیلتر داخلی EMI و محافظ RFI

برای خرید بهترین انواع منبع تغذیه سوئیچینگ با کارشناسان ما با شماره ۳۳۹۹۲۸۶۸ ۰۲۱ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =