اخبار فروشگاه

پچ کورد فیبر نوری چیست و 3 مزیت مهم آن

همانطور که می دانید پچ کورد فیبر نوری یکی از مهم ترین انواع کابل و اتصالات برای برقراری ارتباط و انتقال داده ها و دیتاها می باشد.

در مطالب قبلی شما را با برخی کاربرد های فیبر نوری آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد پچ کورد فیبر نوری به دست آورید.

نصب اینترنت فیبر نوری می تواند مزایای بی شماری برای متخصصان IT و صاحبخانه کسب و کار ارائه دهد. با توجه به جدید بودن نسبی این فناوری، ممکن است تعجب کنید که آیا این مزایا از هزینه بالاتر یا بیشتر است. در حالی که اتصال به اینترنت فیبر نوری یک فن آوری بسیار جدیدتر از اینترنت باند پهن در کابل مسی است، بسیاری از مشاغل بازده قابل توجهی بالاتری نسبت به سرمایه گذاری خود در فیبر پیدا کرده اند.

مهم ترین کاربرد های پچ کورد فیبر نوری

سرعت بالا

اینترنت فیبر نوری چندین برابر سریعتر از حتی اتصالات اینترنت مسی با بالاترین سرعت، با گزینه هایی در دسترس است که از 5 Mbps تا 100 Gbps است. در دوره هایی که تقاضای زیادی برای دسترسی به اینترنت وجود دارد، شغل شما نباید متوجه کندی اینترنت شود.

تحقیقات نشان می دهد که اتصال آهسته اینترنت یک هفته در سال بهره وری کارکنان را خرج می کند. در حالی که مدت زمانی که تیم های شما برای انتظار در اینترنت کند می توانند جزئی به نظر برسند، با گذشت زمان به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. اتصال به اینترنت شما هرگز نباید مانع از بهره وری شود. این باید ابزاری باشد که از تمایل کارکنان خود برای کارآمد تولید پشتیبانی کند.

این مطلب را هم حتما مطالعه کنید
آداپتور فیبر نوری چه ویژگی هایی دارد؟

پچ کورد

دسترسی ابری

از ابزارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) گرفته تا ذخیره سازی داده ها، cloud ابزاری مهم برای برنامه ها، هاستینگ و موارد دیگر است. اکنون 96٪ سازمانها از ظرفیت ابر استفاده می کنند. سرعت و پهنای باند پهنای باند اینترنت فیبر به معنای دستیابی سریعتر به داده ها و برنامه های ذخیره شده در ابر است.

کسب و کار شما می تواند از تأخیرهای کمتری در دسترسی به اطلاعات میزبان ابری از طریق نرم افزار خود به عنوان ابزار خدمات (SaaS) و سایر سیستم عامل ها برخوردار باشد، به این معنی که نمایندگان فروش و خدمات شما دیگر با برقراری ارتباط با آینده نگران یا مشتری با تأخیر مواجه نخواهند شد. با افزایش مشاغل و خدمات بیشتر به ابر، اینترنت فیبر نوری بسیار مهم و حیاتی است.

مطمئن

اتصال به اینترنت فیبر مزایای قابلیت اطمینان قابل توجهی نسبت به اتصال به اینترنت مس دارد، به این دلیل که فیبر بسیار قوی تر از مس است. اینترنت فیبر نوری مستعد ابتلا به شرایط آب و هوایی شفاف نیست، که می تواند انتقال داده از طریق کابل کشی مسی را خراب یا متوقف کند. فیبر در برابر تداخل انسان یا برقی نیز مقاوم است مگر اینکه فیبرها از نظر جسمی برش خورده باشند.

برای تهیه بهترین انواع پچ کورد فیبر نوری می توانید با کارشناسان ما در تماس باشیید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 6 =