کابل فیبر نوری

3 مزیت مهم پچ کورد فیبر نوری

همانطور که می دانید پچ کورد فیبر نوری از مهم ترین کابل هایی است که برای انتقال دیتا ها مورد استفاده قرار می گیرد. در مطاب قبلی شما را با برخی از مهم ترین ویژگی ها و مشخصات آداپتور فیبر نوری آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست اورید.

کابل های فیبر نوری و کابل های مسی هر کدام مزیت ها و ویژگی های مخصوص به خود را دارند و بسته به نوع اسستفاده می توان کابل مناسب را راحت تر انتخاب کرد.

مهم ترین مزیت های پچ کورد فیبر نوری

پشتیبانی از پهنای باند وسیع

وقتی صحبت از پهنای باند می شود هیچ تکنولوژی نمی تواند جای فیبر نوری را بگیرد. کابل های فیبر نوری توانایی انتقال دیتا با پهنای باند بسیار بیشتری را نسبت به کابل های مسی با همان ابعاد دارند.

کابل های فیبر نوری این امکان را به فرد می دهند تا بتواند با سرعت بیشتری دانلود و آپلود را انجام دهد.

کابل

امنیت بسیار بالا

کابل های فیبر نوری سیگنالی به بیرون انتشار نمی دهند. اگر مشکلی برای کابل پیش بیاید سرعت انتقال داده ها کاهش پیدا می کند و شخص به سرعتت می تواند این موضوع را پیگیری کند.

مقاومت در برابر شرایط محیطی

یکی از مهم ترین فواید استفاده از پچ کورد فیبر نوری این است که در هر شرایط اب و هوایی در رطوبت و یا دمای بالا بسیار مقاوم هستند. کابل های فیبر نوری دارای اجزای متالیک نیستند از این رو در معرض رطوبت دچار مشکلی نخواهند شد.

به همین دلیل برای استفاده در محیط های سخت و همچنین کاربرد های صنعتی بسیار مناسب می باشند و می توانند بدون هیچگونه تغییری در کاربردی که دارند انتقال دیتا ها را انجام دهند.

برای تهیه بهترین انواع پچ کورد فیبر نوری می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

درباره نویسنده

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.